Hakkımda

1980 Kırklareli Babaeski doğumluyum.

İlk, orta ve lise öğrenimimi Kırklareli’nde tamamladım.

1999 Yılında Trakya Üniversitesi Elektrik bölümünden mezun oldum.

7 yıl liglerde profesyonel Basketbol oynadım.

18 yıl Koç Holding’e bağlı bir şirkette çalıştım, son 6 yıl aynı şirkette yöneticilik yaptım.

11 yıl farklı web sitelerinde yöneticilikler yaptım.

Çeşitli E-Dergilerde editörlük ve yayın yönetmenliği görevlerini üstlendim.

10 yıldır bağımsız olarak İnsan Hakları alanında çalışmalar gerçekleştiriyorum.

18 yıllık tecrübem sayesinde “Özel sektöre güven olmaz, kendine farklı gelir kapıları yaratmalısın” düşüncesi aklımın bir köşesinde hep vardı. Maaşlı işler hiçbir zaman bana cazip gelmedi. Yaşamım, kişilerin iki dudak arasında veya koltuklarını hiç hak etmeyen kişilerin kararlarına bağlı olamazdı. Hayatımda her zaman bir B planım, C planım oldu. Planlı çalışmayı ve programlı olmayı seviyorum. Kişisel gelişimi de oldukça önemsiyorum.

2017 yılında çeşitli Federasyonlar, Dernekler ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü’nün eğitim programlarına katılarak Profesyonel Kedi Yetiştiriciliği belgelerimi ve sertifikalarımı edindim. Yetiştiriciliğe de Profesyonel olarak devam etmekteyim. Aynı zamanda Kedi Oteli ve Kedi Danışmanlık Hizmeti vermekteyim.

Yaşadığımız Covid-19 pandemi süreci ve tüm Dünya’da çalışma şekillerinin değişiyor olması beni farklı alanlarda yeni araştırmalara yöneltti.

Yeni Dünya düzeninde Dijital Çağın gelişi, Evden çalışma modellerinin çağın yeni mesleklerini oluşturması,

E-Ticaret’in inanılmaz yükselişi ve Sağlıklı Yaşam sektöründe insanların faydasına olan çalışmalar,

Bu sektörleri daha yakından incelememin çok akıllıca olacağını gösteriyordu.

Her insanın hayatında bazı dönüm noktaları vardır,

Benim için de hayatımın en anlamlı dönüm noktası E-Ticaret ve Sağlıklı Yaşam sektörüyle tanışmamdır. Hem sağlık, hem kişisel gelişim, hem de varlık anlamında kendimi büyük bir değişimin ve huzurun içinde buldum.

2020 yılının Mayıs ayından bu yana E-Ticaret sektöründe eğitimler alıyor ve çalışmalar yapıyorum.

Gebze Teknik Üniversitesi’nin Sağlıklı Beslenme Koçluğu programından mezun oldum. Günümüzde eksik ve yetersiz beslenme, eskiye nazaran besinlerdeki ciddi değer kayıpları sebebiyle hastalıklar geçmiş yıllara oranla fazlasıyla arttı. Birçok insan hastalıklarla mücadele eder hale geldi ve hastalıklar artık çok genç yaşta yakamıza yapışıyor. Bu sorunun çözümü ise doğru ve dengeli beslenmeden geçiyor. Çevremdeki birçok insanın sağlık noktasında hayatlarına dokunmak, doğru beslenmeyle ilgili bilinci artırmak ve onlara yardım etmek en öncelikli amacım haline geldi.

Benim gibi çevrelerindeki insanlara sağlık noktasında yardım etmeyi amaç edinmiş, dürüst, sabırlı, çalışkan ve kişisel gelişimine önem veren takım arkadaşlarımla birlikte yol alıyorum.

Hayallerimi hedeflere çevirip bunları gerçekleştirmek için tam hızla yoluma devam ediyorum.

Bu yolculuğuma eşlik etmek ve desteğimi almak isterseniz iletişim kanallarımdan bana ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla…

Bedenini Besle

Wimpy Cat House

Menü